Atrakcje od SZMEKa

Jesteśmy bardzo młodym sklepem z artykułami do rękodzieła, najprawdopodobniej najmłodszym biorącym udział w Krakowskiej Wiośnie Craftowej. Jest to nasza pierwsza tego typu impreza, na której się wystawiamy, ale na pewno nie ostatnia. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas produkty spotkają się ze sporym zainteresowaniem z Waszej strony i z miłą chęcią odwiedzicie nasze stoisko :o)

Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy SZMEKotki w promocyjnej cenie 15zł.

Zamówienia na konkretne kolory można dokonywać mailowo na adres szmek.dekor@gmail.com
Proponowane przez nas kolory dostępne są w naszym sklepie z artykułami ręcznie wykonanymi:

Tam również możecie dokonać zakupów SZMEKotków  w cenie 15zł – po zakupie prosimy o kontakt mailowy w celu naliczenia rabatu.
Oczywiście wesoła gromadka SZMEKotków pojedzie z nami również do Krakowa i na miejscu będą również w cenie 15zł, ale aby mieć pewność, że SZMEKotek będzie w Waszym ulubionym kolorze proponujemy zakup wcześniej z odbiorem osobistym na naszym stoisku na imprezie.
**********************************
KONKURS SZMEKa
Zabawa polega na stworzeniu kwiecistej pracy.
Forma pracy dowolna – może to być kartka, LO, Tag, album, biżuteria, bukiet z żywych kwiatów itp.
Kwiaty mogą być namalowane, nadrukowane, wycięte, płaskie przestrzenne ... pełna dowolność byleby praca była naprawdę kwiecista.

Spośród wszystkich zgłoszonych prac wybierzemy jedną naszym zdaniem najładniejszą (bierzemy pod uwagę pomysł, estetykę wykonania i ogólne wrażenie) i jej autora nagrodzimy zestawem przydasi z naszego sklepu. 

Ponadto pracę najbardziej kwiecistą  nagrodzimy drobnym upominkiem kwiatowym z naszego sklepu.
Dodatkowo każda osoba, która wykona pracę z wykorzystaniem materiałów zakupionych w naszym sklepie otrzyma drobny upominek.

Prace należy składać w dniu imprezy na stoisku sklepu SZMEKA do godziny 14.00. Ogłoszenie wyników ok. godziny 15.00. Po ogłoszeniu wyników należy odebrać swoje prace.

*******************************
Informujemy również, że można składać zamówienia w sklepie SZMEKA z odbiorem osobistym na Krakowskiej Wiośnie Craftowej. Zakupy takie premiujemy 10% rabatem

Po zakupie w sklepie prosimy o kontakt mailowy z informacją, że przesyłkę mamy dostarczyć 27 kwietnia do Krakowa. Rabat naliczymy osobiście i mailem podamy łączną kwotę za zakupy. Na wpłatę czekamy do 24 kwietnia. Do tego dnia powinna ona być zaksięgowana na naszym koncie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz