Konkurs Scrapki.pl


Kochani,
miło nam ogłosić, że także sklep scrapki.pl ma dla Was konkurs z fantastycznymi nagrodami :) Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział? 
Oto zasady konkursu:

1. Prosimy Was o wykonanie taga wg dwóch wytycznych:
- kolorami przewodnimi taga muszą być firmowe kolory naszego sklepu, czyli żółty i niebieski;
- na tagu musi znaleźć się dowolny cytat lub sentencja.

2. Każdy uczestnik może dostarczyć jedną pracę konkursową. Podpisaną pracę należy dostarczyć na stoisko sklepu scrapki.pl w dniu Imprezy do godziny 14.00 – potem zbierze się Nasza Wysoka Komisja i wybierze jedną pracę, która szczególnie nas urzeknie, oraz dwie, które urzekną nas niemal równie mocno :) 
 
3. Pierwsze miejsce w konkursie nagrodzimy fantastycznym vintage’owym kuferkiem na scrapkowe przydasie, sygnowanym przez Tima Holtza o wartości ponad 200zł. Dwie wyróżnione osoby otrzymają od nas nagrody-niespodzianki.

4. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na naszym stoisku ok. godziny 15.00. Warunkiem odbioru nagród jest osobista obecność osób nagrodzonych podczas ogłaszania wyników.

5. UWAGA! Nie zwracamy prac zgłoszonych do konkursu. Przekazanie nam pracy konkursowej jest równoznaczne ze zgodą autora na opublikowanie jej przez sklep scrapki.pl na stronach internetowych sklepu i w relacjach z imprezy.

Dziękujemy i do zobaczenia w Krakowie :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz